[topBannerStamp]

[topBannerTextLeft] [topBannerTextLeftBig]

Doprava zdarma

zavřít

Autosedačka Cybex PALLAS G i-Size

sleva Předvedeme Vítěz testu

Doprava zdarma Záruka 3 roky

Pallas G i-Size je novou generací této cenami ověnčené řady, která reprezentuje léta úspěšných inovací. Autosedačka s vylepšenou technologií bezpečnostního pultu, který tak nabízí ještě více bezpečí a snazší obsluhu a snižuje riziko zranění krku o 40 %. Autosedačka, která roste s vaším dítětem a zajišťuje ochranu a pohodlí po dobu více než 10 let. Vítěz testu Stiftung Warentest 06/2021.

Více informací

2.0 Hodnocení sedačky autoklubem ADAC

 • Bezpečnost: 2.1
 • Obsluha: 1.9
 • Ergonomie: 1.8
 • Škodliviny: 1.0
 • Zpracování a čištění: 1.7
 • 0.6 - 1.5 velmi dobré
 • 1.6 - 2.5 dobré
 • 2.6 - 3.5 uspokojující
 • 3.6 - 4.5 dostatečné
 • 4.6 - 5 nedostatečné

PALLAS G i-Size je nejnovější autosedačka Cybex s ISOFIXEM pro děti od 15 měsíců do přibližně 12 let (76 – 150 cm).

Jako autosedačka 2v1 roste spolu s dítětem více než 10 let. Je schválená podle novější normy i-Size, takže respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Nová řada autosedaček PALLAS G i-Size se vyznačuje především vylepšeným bezpečnostním pultem, který snižuje riziko zranění krku o 40 % a sedadlem s unikátní možností polohování.

Posouvá ergonomii o významný kus dál, takže její obsluha je ještě snadnější. Prostorné sedadlo roste spolu s dítětem i díky výškově polohovatelné opěrce hlavy. Vyšší úroveň bezpečí zajišťuje rozšířená boční ochrana a unikátní sklopná opěrka hlavy, která brání přepadávání hlavičky dítěte mimo ochranné zóny autosedačky.

Vítěz testu Stiftung Warentest 06/2021.

Důležité vlastnosti

10let

Autosedačka na 10 let

Autosedačka 2v1 roste společně s vaším dítětem od batolete až do cca 12 let. Do váhy 21 kg je dítě zajištěné pomocí bezpečnostního pultu. Později je pult nahrazený bezpečnostním pásem ve vozidle a autosedačka tak poskytuje spolehlivou ochranu až do chvíle, kdy dítě dosáhne výšky 150 cm.

i-Size

Schválena podle i-Size

Autosedačka je schválená podle novější normy i-Size (UN R129), testována podle nejpřísnějsích pravidel a respektuje nejnovější bezpečnostní standardy.

ISOFIX

ISOFIX + Top Tether

Díky systému ISOFIX získáte nejpevnější způsob poutání autosedačky do vozidla. Pás Top Tether poskytuje dodatečné uchycení pro vyšší bezpečnost a stabilitu.

Pult

Bezpečnostní pult

Zdokonalený bezpečnostní pult napomáhá snížit riziko zranění krku při čelním střetnutí a má v tomto ohledu lepší výsledky, než běžný systém pásů. Nový bezpečnostní pult tak chrání krk i bříško dítěte ve fázi do 105 cm o 40% lépe.

Ergonomie

Vylepšená ergonomie

Nový bezpečnostní pult je navíc vybavený praktickým systémem spon, který dává sbohem pracnému natahování bezpečnostního pásu a sklánění se nad autosedačkou. Možnost přizpůsobení bezpečnostního pultu zajišťuje výjimečné pohodlí pro vaše rostoucí dítě.

Polohování

Polohování sedadla

První autosedačka řady PALLAS, která nabízí unikátní polohovatelné sedadlo pro příjemný odpočinek dítěte po celou dobu jejího používání.

LSP

Vylepšená boční ochrana

Technologie L.S.P Plus poskytuje lepší ochranu dítěte v případě bočního nárazu. V kombinaci se skořepinou absorbující energii dokáže snížit sílu bočního nárazu přibližně o 20 %.

Sedadlo

Přizpůsobí se růstu dítěte

Dobře polstrované a prostorné sedadlo s výškově nastavitelnou opěrkou hlavy a flexibilními bočnicemi nabídne dětem nejlepší možné pohodlí až do jejich 12 let.

Ventilace

Ventilace

Systém ventilace vzduchu udržuje vaše dítě v příjemném chladu. Chladný vzduch cirkuluje skrz sedačku, odvádí nadbytečné teplo a udržuje příjemnou teplotu.

3pozice

Patentovaná opěrka hlavy

Patentovaná třípoziční naklápěcí opěrka proti přepadávání hlavy zabraňuje jejímu spadnutí na hrudník a tím během spánku zajistí dítěti vyšší bezpečí.

Časté dotazy zákazníků

 • Je možné autosedačku PALLAS G i-Size použít také bez ISOFIXu?

  PALLAS G i-Size je autosedačka 2v1. V první fázi 76 – 105 cm je schválena výhradně pro použití se systémem ISOFIX včetně povinného použití s horním popruhem (Top Tether). Ve fázi 100 – 150 cm je možné autosedačku bez systému ISOFIX použít.

  Před použitím autosedačky s ISOFIXem si ověřte, zda je vaše auto v seznamu schválených vozidel, který najdete v sekci "Ke stažení".

 • Co je Top Tether a kde ho najdu?

  Top Tether jsou dodatečné kotevní body, umístěné na různých místech ve vozidle (obvykle na vrcholu sedadla nebo za zadním sedadlem), které se používají pro připojení dodatečného pásu na zadní straně dětské autosedačky. Naprostá většina dnes prodávaných vozidel tato kotevní místa obsahují, umístění naleznete v návodu k vozidlu.

  Pro autosedačku PALLAS G i-Size je použití pásu Top Tether ve fázi 76 – 105 cm povinné.

 • Jak se liší PALLAS G i-Size varianty 2021 a 2022?

  Autosedačky jsou konstrukčně stejné. V jednotlivých letech se liší pouze kolekce barevných variant, které jsou k dispozici.

 • Proč je u PALLAS G i-Size polohování tak unikátní?

  Řada PALLAS je autosedačka 2v1. Na rozdíl od ostatních autosedaček této kategorie je u PALLAS G i-Size polohovatelná základna k dispozici až do 12 let věku dítěte, tedy po celou dobu používání autosedačky.

 • Co přesně znamená "řada Cybex GOLD LINE"?

  Cybex rozděluje své výrobky do několika úrovní podle určení.

  GOLD LINE je zlatý střed. Autosedačky a nebo jiné zboží v této řadě kladou důraz především na špičkovou ergonomii a chytrou funkčnost, poskytují maximální možné bezpečí a komfortní potahové látky.

  SILVER LINE je zaměřena na příznivější cenu. V případě autosedaček obvykle nabízí pouze základní potřebné funkce, příjemné potahy a samozřejmě vysoké bezpečí garantované samotnou značkou Cybex.

  PLATINUM LINE je výborná volba pro rodiče očekávající nejen vysokou bezpečnost, ale také stylový design a luxusní potahové látky a kteří při nákupu tolik nehledí na pořizovací náklady.